TVOJE ESO V RUKÁVE

FREE TIPY

AKO ZAROBIŤ

VIP skupina

DOKUMENTY

 

 • Ako s Vami zarobím?

  Budeme Vám posielať tipy na športové zápasy a Vy ich podáte v stávkovej kancelárii. Následne, ak tip bude výherný, zarobíte peniaze.  Takto budeme postupovať spolu celý mesiac a na konci mesiaca by ste si mali zarobiť a vybrať svoju výhru.

 • „Mal by som zarobiť “?

  Áno. Ale treba brať do úvahy, že je to len tipovanie. Tipovanie je dlhodobá zárobková činnosť, nie jednorázová! To je gamblerstvo. My navyšujeme zisk postupne celý mesiac,  resp. celý rok, a potom vyhodnotíme koľko sme zarobili. Je to investovanie. Zatiaľ patríme k TOP servisom, aké na internete môžete nájsť, a zarobili sme našim klientom už mnoho eur. Tipovanie môže skončiť v jednom mesiaci aj v mínuse, na to nezabúdajte! Dôležitý je celkový profit.

 • Ako Vám môžem veriť že neklamete a že ste takí úspešní?

  To je správna otázka. V dnešnej dobe je plný internet podvodníkov a tabuľku v exceli si vie urobiť každý podľa svojej potreby. A preto sa vždy opýtajte dotyčného servisu, či majú verifikáciu (či ich overuje tretia nezávislá strana). Nenaleťte ani na malé verifikačné portály, lebo tu môžu spolupracovať predajcovia s verifikačným servisom. Overené verifikácie sú betrush.com alebo blogabet.com. Sú aj iné, ale tieto patria k najväčším, najznámejším a overeným.

  Odpoveď na prvú otázku je, že verifikujeme náš servis na blogabet.com (link nájdeš na stránke), čiže tam je dôkaz, že sme naozaj tak úspešní. Všetky tipy z našej štatistiky  sú tam verifikované.

 • Podľa štatistiky vidím že podávate iba nejaké ah, čo to je?

   

  Sú to ázijské handicapy. V sekcii dokumenty nájdete ich vysvetlivky. Takto tipujú profesionáli. Stačí si raz prečítať vysvetlivky, a ihneď budete vedieť, o čo ide. Nemusíte sa toho báť, je to jednoduché.

 • Kde podám takéto stávky? Stačí mi kamenná pobočka?

  My neodporúčame kamenné pobočky alebo slovenské stávkové kancelárie. Máme na to 2 dôvody. Majú veľmi slabú ponuku tipov, plus pri kamennej pobočke strácate čas, kým tam prídete a podáte. Kurz je dôležitý a stávky niekedy dropujú (padanie kurzu) veľmi rýchlo.  My sme registrovaní v dvoch stávkových celosvetových kanceláriách (bet365.com a pinnaclesports.com). Registrácia je jednoduchá, dokonca Vám dajú na začiatku bonus (peniaze zadarmo) a k tomu napr. bet365 má LIVE chat po slovensky, kde Vám vo všetkom radi pomôžu.

 • Uvádzate že platiť sa dá iba cez skrill, čo to je? Je to bezpečné?

  Skrill je najväčšia celosvetová internetová peňaženka. Používa ju celý svet. Je to jednoduché a bezpečné. Založenie konta trvá 1 minútu a následne si tam stačí poslať peniaze. Máme klientov aj zo zahraničia, preto sme museli zvoliť takúto platobnú metódu, aby sme vyhoveli všetkým. Netreba sa báť nových vecí.

 • Ak sa rozhodnem Vás vyskúšať, ako mám postupovať?

   

  Stačí vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete v sekcii VIP alebo v sekcii dokumenty. Následne Vás budeme kontaktovať ohľadne platby. Po zaplatení členského poplatku budete dostávať celý mesiac VIP tipy na email, príp. v SMS správe.

 • Koľko potrebujem peňazí na začiatok?

  Toto je častá otázka, ale priamo sa na ňu odpovedať nedá. Všetko záleží od Vašich možností. Slúži na to terminológia Money-management . Detailné vysvetlenie nájdete v sekcii dokumenty. V skratke, jedná sa o peňažný manažment. Na to, aby ste boli úspešní, je potrebné dodržiavať určité pravidlá. Na tipovanie si treba vyčleniť peniaze (bank), ktoré nebudete na nič iné potrebovať a budú slúžiť iba na tipovanie. Následne na jeden tip budete dávať max. 5% z banku. Takýmto štýlom je takmer nemožné prísť o peniaze, nakoľko by muselo utiecť 20 tipov v rade.

 • SMS notifikácia

  Keďže máme skúsenosti, vieme, že rýchlosť je veľmi dôležitá. Je dôležité chytiť daný kurz ktorý pošleme, a práve preto prinášame zasielanie tipov cez SMS správy. Cena je iba 4€ mesačne a tipy máte ihneď. Táto služba je vhodná aj pre ľudí, čo nemajú k dispozícii celý deň internet. Prinášame služby, ktoré ti pomôžu byť úspešný.

 • Verifikácia

  Dnešná doba prináša so sebou aj negatívnu stránku tipovania, a to sú rôzne tipovacie servisy, ktoré sa snažia iba o jediné, a to vyvábiť od Vás peniaze, ale o tipovaní nevedia nič. Majú fiktívne vymyslené štatistiky, bohužiaľ ľudia im uveria, a prídu o peniaze. Takéto skupiny sťažujú prácu serióznym stránkam, ako sme my, nakoľko sú ľudia už znechutení, skeptickí a neveria už nikomu (nie je sa čo čudovať).

  A práve preto si treba dávať pozor a preverovať všetky tipovacie servisy. Ak nemá daný servis verifikáciu, dajte od neho ruky ihneď preč.  Ak chcete mať 100% istotu, vyberajte si servisy iba zo stránok ako betrush.com alebo blogabet.com. Sú to najväčšie, najznámejšie a hlavne overené verifikačné portály. Pretože v zahraničí je nový trend, založiť si tipérsky servis, následne aj verifikačný portál, a potom navzájom spolupracujú a okrádajú ľudí o peniaze. Vyzerá to tak, že to prišlo už aj na Slovensko.

  Dosť bolo slov, tu je naša verifikácia na Blogabet.com

   - ace-tips.blogabet.com