دستگاه را به شن و ماسه جداگانه و گل و لای


نوشته شده در September 25, 2018شن و ماسه و کاربرد آن. - سنگ شکن و آسیاب آسیابشن و ماسه چیست؟article.tebyan. وقتی به کنار دریا می رویم چشممان به شن و ماسه می افتد و جالب است که طرز تشکیل آن را بدانیم. دریافت قیمت. مواد برای ساخت شن و ماسه استفاده می شود. کاربرد شن و ماسه در . مقاله برای انواع ماسه و توضیحات کامل آنhamed, عمده آن شن و ماسه می , . دریافت قیمت. که در آن به خرید شن و ماسه پلیمری. کاربرد.دستگاه را به شن و ماسه جداگانه و گل و لای,تصفیه آب سطحی و آب های گل آلود ~ تصفیه فاضلاب شمیم شریف24 دسامبر 2017 . تصفیه آب سطحی و فاضلاب های سطحی و گل آلود . همچنین پس از جاری شدن روی زمین با گل و لای، شن و ماسه، آشغال، سم ها و آفتکش ها، مواردی از این قبیل آلوده می شود. به عنوان مثال، باران . برای تصفیه آب سطحی یا به عبارتی دیگر همان فاضلاب سطحی، استفاده از دستگاه انعقاد الکتریکی یکی از مناسب ترین روش هاست.


درخواست نقل قول


Untitled

8 جولای 2003 . ﺗﺼﻮﯾﺐ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﻧﻈﺎﺭﺕ ﺑﺮﺳﺎﻧﺪ . ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﻬﺎی ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺗﺠﻬﯿﺰ ﮐﺎﺭﮔﺎﻩ. و ﺗﺄﺳﯿﺴﺎﺕ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﺎﯾﺪ. ﺩﺍﺭﺍی ﺍﺳﺘﺤﮑﺎﻡ ﮐﺎﻓﯽ و ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻓﻀﺎ ﺟﻮﺍﺑﮕﻮی ﻧﯿﺎﺯﻫﺎی ﭘﺮوژﻩ ﺑﻮﺩﻩ و ﺍﺻﻮﻝ ﺍﯾﻤﻨﯽ ﺩﺭ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﺷﺪﻩ. ﺑﺎﺷﺪ . 1-6. ﺗﺤﻮﯾﻞ و ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻣﺼﺎﻟﺢ. ﻣﺤﻞ ﺩﭘﻮی ﻣﺼﺎﻟﺢ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﯽ ﻧﻈﯿﺮ ﺁﺟﺮ، ﺳﯿﻤﺎﻥ، ﺷﻦ و ﻣﺎﺳﻪ و ﺁﻫﻦ ﺁﻻﺕ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺸﻪ ﺟﺎﻧﻤﺎ. ﯽﯾ. ﮐﺎﺭﮔﺎﻩ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﻮﺩ . ﮐﺎﻻﻫﺎی ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻨ. ﺪی ﺷﺪﻩ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﻣﺤﻠﻬﺎی ﺳﺮﭘﻮﺷﯿﺪﻩ و ﺍﻧﺒﺎﺭﻫﺎی ﻣﻨﺎﺳﺐ.

دستگاه را به شن و ماسه جداگانه و گل و لای,

شن و ماسه و کاربرد آن. - سنگ شکن و آسیاب آسیاب

شن و ماسه چیست؟article.tebyan. وقتی به کنار دریا می رویم چشممان به شن و ماسه می افتد و جالب است که طرز تشکیل آن را بدانیم. دریافت قیمت. مواد برای ساخت شن و ماسه استفاده می شود. کاربرد شن و ماسه در . مقاله برای انواع ماسه و توضیحات کامل آنhamed, عمده آن شن و ماسه می , . دریافت قیمت. که در آن به خرید شن و ماسه پلیمری. کاربرد.

تصفیه آب سطحی و آب های گل آلود ~ تصفیه فاضلاب شمیم شریف

24 دسامبر 2017 . تصفیه آب سطحی و فاضلاب های سطحی و گل آلود . همچنین پس از جاری شدن روی زمین با گل و لای، شن و ماسه، آشغال، سم ها و آفتکش ها، مواردی از این قبیل آلوده می شود. به عنوان مثال، باران . برای تصفیه آب سطحی یا به عبارتی دیگر همان فاضلاب سطحی، استفاده از دستگاه انعقاد الکتریکی یکی از مناسب ترین روش هاست.

دستگاه تصفیه آب کوجین kojin 6Stage Water Purification KoJin

فیلتر الیافی عموما به عنوان اولین فیلتر در دستگاه تصفیه آب استفاده می شود. جنس این فیلتر از الیاف پلی پروپیلن است و تقریبا در هر دستگاه تصفیه آب، یک فیلتر الیافی وجود دارد. وظیفه فیلتر الیافی حذف شن و ماسه، گل و لای، خاک، لجن، زنگ لوله ها، جلبک، رسوب و ذرات فیزیکی از آب می باشد. این فیلتر آب را زلال می کند.

پیش تصفیه ورودی ساختمان - دستگاه تصفیه آب بهاب

پیش تصفیه ورودی ساختمان Pretreatment for House - امروزه دستگاه های مختلفی در منزل وجود دارد که با آب سرو کار دارند. . ذرات درشت، شن و ماسه، گل و لای و … . از انجایی که نصب تصفیه آب برای هرکدام از این بخش ها به صورت جداگانه، هزینه بر بوده و فضای زیادی را هم اشغال می کند، راه حل جامع این است که در ورودی آب منزل یک پیش.

نمونه گزارش کار خاکشناسی - انجمن علمی دانشجویی اصلاح و .

12 دسامبر 2013 . بافت خاک : یکی از ویژگیهای فیزیکی خاک بافت آنست. بافت خاک عبارتست از اندازه و نسبت درصد مواد متشکله خاک، مثل : شن ، لای و رس. از روی درصد مواد کانی (معدنی) موجود در هر خاکی می توان بافت آن را مشخص نمود که بر این اساس به خاک لمونی(Loam)خاک لمون رسی شنی(Sand clay loam)و خاک لمون رسی لای (Silty clay.

سد سازی96.pdf - معاونت فنی و عمرانی

ﺎﺑ. ﺳﻤﻪ. ﺗﻌﺎﻟﯽ. ش. ش: 1541186. ﺳﺎزﻣﺎن. و ﻮد ﻮر. رﯾﺎ ﺖ ﻮری. رﯾﯿﺲ ﺳﺎزﻣﺎن. ﺑﺨﺸﻨﺎﻣﻪ ﺑﻪ دﺳﺘﮕﺎه. ﻫﺎي اﺟﺮاﯾﯽ، ﻣﻬﻨﺪﺳﺎن ﻣﺸﺎور. و. ﭘﯿﻤﺎﻧﮑﺎران. 95/1095394. ﺷﻤﺎره: ﺗﺎرﯾﺦ: 23. /. 12. /. 1395. ﻣﻮﺿﻮع : .. ﺮﯾﺰي ﺑﺎ اﻧﻮاع ﻣﺼﺎﻟﺢ ﺷﻦ و ﻣﺎﺳﻪ، ﺧﺎك، ﺳﻨﮓ، ﺧﺮده ﺳﻨﮓ، ﻓﯿﻠﺘ. ﺮ. و ﻏﯿﺮه ﺑﺎ رﻋﺎﯾﺖ ﮐﻠﯿﻪ اﻟﺰاﻣﺎت .. ﮔﻞ ﺣﻔﺎری، ﺳﯿﻤﺎن و ﯾﺎ ﺗﺮﮐﯿﺒﯽ از آﻧﻬﺎ ﻧﺎﮔﺰﯾﺮ. ﺑﺎﺷﺪ. اﯾﻦ. ردﯾﻒ ﺑﺮای ﺟﺒﺮان ﮐﺎﻫﺶ راﻧﺪﻣﺎن و.

کدام دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب تر است؟ | چیدانه

26 ا کتبر 2015 . شرب: وجود ناخالصی هایی همچون املاح سنگین ، نیترات ، ویروس ها و میکروبها ، کلر ، مواد شوینده و سموم کشاورزی ، زنگ لوله ، شن و ماسه ، گل و لای و . در آب شرب زیان آور و بیماری زا هستند . تصفیه هر بخش از آب مصرفی بصورت جداگانه توسط دستگاه تصفیه آب خانگی مخصوص به خود. ۳. استفاده هم زمان از پیش تصفیه ساده.

بتن - صنایع شیمیایی ساختمان کاریز

28 ا کتبر 2017 . سطح سنگدانه هاي اگر آغشته به گل و لاي باشد بايد سطح آن تميز شود حتي الامكان بايد شسته شود در صورت لذوم. .. و نامیدن این گونه مصالح به بتن سنگین به دلیل کاربرد دانه‌های ریز فولاد، بشکل شن و ماسه در آن می‌باشد که وزن ویژه بیش از ۲۶۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب این بتن، بیش از بتن معمولی ساخته شده با شن و.

Untitled

ﻓﻬﺮﺳﺖ. ﺑﻬﺎی. ﭘﺎﯾﻪ. ﻣﻮﺭﺩ ﻧﯿﺎﺯ ﺍﺳﺖ. ، ﻓﻬﺮﺳﺖ. ﺑﻬﺎ و ﻣﻘﺎﺩﯾﺮ ﯾﺎ ﺑﺮﺁوﺭﺩ. ﻫﺰﯾﻨﻪ. ﺍﺟﺮﺍی. ﻫﺮ ﺑﺨﺶ. ﺍﺯ ﮐﺎﺭ ﮐﻪ. ﻣﺮﺑﻮﻁ. ﺑﻪ. ﯾﮏ. ﺭﺷﺘﻪ. ﺍﺳﺖ. ، ﻃﺒﻖ. ﺩﺳﺘﻮﺭﺍﻟﻌﻤﻞ. ﮐﺎﺭﺑﺮﺩ ﻓﻬﺮﺳﺖ. ﺑﻬﺎی. ﭘﺎﯾﻪ. ﺭﺷﺘﻪ. ﻣﺮﺑﻮﻁ. ﺑﻪ. ﻃﻮﺭ ﺟﺪﺍﮔﺎﻧﻪ. ﺗﻬﯿﻪ. ﻣﯽ .. ﺳﺮﻧﺪ ﮐﺮﺩﻥ ﺧﺎک، ﺷﻦ ﯾﺎ ﻣﺎﺳﻪ. ، ﺑﺮﺣﺴﺐ ﺣﺠﻢ ﻣﻮﺍﺩ. ﺳﺮﻧﺪ و ﻣﺼﺮﻑ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﺤﻞ . 020502. 93،100. ﻣﺘﺮﻣﮑﻌﺐ. ﺗﻬﯿﻪ، ﺣﻤﻞ، ﺭﯾﺨﺘﻦ، ﭘﺨﺶ و ﺗﺴﻄﯿﺢ ﻫﺮ ﻧﻮﻉ ﺧﺎک. ﺯﺭﺍﻋﺘﯽ ﺑﻪ ﻫﺮﺿﺨﺎﻣﺖ . 020503. 6،280.

ﻃﺮح ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺑﺘﻦ آﻣﺎده و اﻧﻮاع ﻣﺼﻨﻮﻋﺎت ﺑﺘﻨﯽ ﺳﺎزﻣﺎن ﺻﻨﺎﯾ - شرکت شهرکهای صنعتی .

ﻃﺮح ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺑﺘﻦ آﻣﺎده و اﻧﻮاع ﻣﺼﻨﻮﻋﺎت ﺑﺘﻨﯽ. اﺣﺪاث ﻣﯽ. ﺷﻮﻧﺪ ﺗﺎ ﺑﺘﻮاﻧﻨﺪ ﺣﺪاﻗﻞ ﺳﻪ ﻧﺎﺣﯿﻪ. ٔ. ﺟﺪاﮔﺎﻧﻪ ﺑﺮاي دﭘﻮي ﻣﺎﺳﻪ، ﺷﻦ ﻧﺨﻮدي و ﺷﻦ ﺑﺎداﻣﯽ ﻓﺮاﻫﻢ ﮐﻨﻨﺪ . ﻣﻘﺎدﯾﺮ ﺷﻦ و ﻣﺎﺳﻪ ﻣﻮرد ﻧﯿﺎز ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از دراگ ﻻﯾﻦ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﭘﯿﻤﺎﻧﻪ ﮐﻦ ﻣﻨﺘﻘﻞ ﻣﯽ. ﺷﻮد . دراﮔﻼﯾﻦ. ﺟﺮﺛﻘﯿﻞ ﺛﺎﺑﺘﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮ روي دﺳﺘﮕﺎه ﺑﭽﯿﻨﮓ. ﭘﻼﻧﺖ ﻧﺼﺐ ﺷﺪه و ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از دﮐﻞ ﺧﻮد ﺗﺎ ﺷﻌﺎع ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻬﯽ. ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﺣﻤﻞ ﻣﺼﺎﻟﺢ ﺑﻪ ﺑﭽﯿﻨﮓ ﭘﻼﻧﺖ را دارد . ﺷﻌﺎع دﺳﺘﺮﺳﯽ در دراﮔﻼﯾﻦ.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید - تعمیرات لوازم خانگی

26 دسامبر 2017 . تعمیر تخصصی یخچال ، تعمیرات یخچال ساید بای ساید، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی توسط تعمیرکار متخصص را در تعمیرات لوازم خانگی سامی تکنیک تجربه کنید. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب و شرق استان تهران.

فهرست بها ابنیه 95 - سامانه جامع پیمانکاران ایران

27 نوامبر 2016 . 010403, تخريب بنايي‌هاي آجري، بلوكي و سنگي كه با ملات گل آهك، ماسه آهك يا گچ و خاك چيده شده باشد. مترمکعب . 010512, برچيدن سقف اطاق‌هايي كه با تير چوبي و حصير و توفال و كاه گل پوشيده شده است. ... 080101, تهيه و اجراي بتن با شن و ماسه شسته طبيعي يا شكسته، با 100 كيلو گرم سيمان در متر مكعب بتن.

6 ﻟﻮﻟﻪ ﻫﺎ و ﻣ ﺼ ﺎﻟﺢ زﻫﻜﺸﻲ - دفتر استانداردها و طرح‌هاي آب و آبفا

اﻳﻦ وﻇﻴﻔﻪ در ارﺗﺒﺎط ﺑﺎ ﻣﻮاد ﭘﻮﺷﺸﻲ. ﺷﻦ و ﻣﺎﺳﻪ. ﻣﻄﺮح اﺳﺖ ﻛﻪ در ﺧﺎﻛﻬﺎي ﻧﺎﭘﺎﻳﺪار ﺳﺒﺐ ﺑﻬﺒﻮد ﺷﺮاﻳﻂ ﺑﺴﺘﺮ ﻣﻲ. ﺷﻮد . ﺷﻦ. ﺳﺒﺐ. ﺑﻬﺒﻮد ﺷﺮاﻳﻂ ﻣﻜﺎﻧﻴﻜﻲ ﺧﺎك و زﻫﻜﺶ ﺷﺪه و ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﺑﺴﺘﺮ، از دو ﻃﺮف ﻣﻬﺎر ﻟﻮﻟﻪ را ﻧﻴﺰ اﻧﺠﺎم .. ﮔﻞ اﺧﺮا ﺑﺮ اﺳﺎس آﻫﻦ. ﺣﻠﺸﺪه. و. اﺳﻴﺪﻳﺘﻪ. [ (pH). 42. ] درﺟﻪ. ﺧﻄﺮ. اﺳﻴﺪﻳﺘﻪ. (. pH. ) ﻏﻠﻈﺖ. Fe++. =7 در. pH. (mg/l). ﺻﻔﺮ. 1<. 5/0. <. ﻛﻢ. 1-3. 5/0-0/1. ﻣﺘﻮﺳﻂ. 3-6. 0/1-0/3. زﻳﺎد. 6-9. 0/3-0/6.

آزمایش اسلامپ - گزارش کار های آز تکنولوژی بتن - BLOGFA

نتایج آزمایش مقاومت فشاری تا حدی تحت تاثیر تغییرات در نوع نمونه آزمایشی –اندازه نمونه-نوع قالب-عمل آوری-پرداخت سطوح انتهایی-درجه صلبیت دستگاه و روند اعمال تنش . مصالح سنگی شامل شن و ماسه باید به حالت اشباع با سطح خشک توزین شوند مصالح توزین شده باید حدود 10-5 درصد طیادتر از میزان بتن مورد لزوم برای قالب باشد.

ﺟـــﺎرﺗﺴﺖ!

ﺑﺮﮔﺰاری دوره ﻫﺎی آﻣﻮزش اﭘﺮاﺗﻮری و ﺑﯿﺎن اﺻﻮل ﭘﺎﯾﻪ دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎی آزﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻫﯽ ﺑﺼﻮرت ﺧﺼﻮﺻﯽ و ﺟﻤﻌﯽ. ✓. ✓. ✓. ✓. ✓ . ﻧﺤﻮه ﺛﺒﺖ داده ﻫﺎی ﻓﻨﯽ ﺣﺎﺻﻞ از ﻧﺘﺎﯾﺞ آزﻣﻮن در آزﻣﺎﯾﺸﮕﺎه ﻫﺎی ﻣﺘﻔﺎوت در ﻃﻮل زﻣﺎن دﺳﺘﺨﻮش ﺗﻐﯿﯿﺮات ﻣﺘﻔﺎوﺗﯽ ﺷﺪه اﺳﺖ. اﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮع در آزﻣﺎﯾﺸــﮕﺎه ﻫﺎﯾﯽ ﺑﺎ .. ۳) واﺣﺪ ﭼﺮﺑﯽ ﮔﯿﺮ و داﻧﻪ ﮔﯿﺮی: در اﯾﻦ واﺣﺪ ﺣﺬف ﺷــﻦ، ﻣﺎﺳــﻪ و ﮔﻞ و ﻻی از ﻃﺮﯾﻖ ﺗﻪ ﻧﺸﯿﻨﯽ و ﺣﺬف ﭼﺮﺑﯽ از ﻃﺮﯾﻖ دﻣﯿﺪن. ﻫﻮا ﺗﻮﺳﻂ ﻧﺎزل ﻫﺎی ﻫﻮا.

اگر ماشین دارین این مطالب میلیونها تومن به جیبتان می ریزد : مباحث .

b : برای هر سیلندر یک انژکتور در منیفولد هست و جداگانه نصب شده . اگر ماشینتون خیلی کثیفه اول با فشار آب از بالا به پائین شروع کنین و تمام خاک و شن و ماسه ی رو ماشین رو بردارین . . در این صورت باید براش فیلتـر بذارین از این نوع که گران هم نیست اما گل و لای رو خوب میگیره و برای ماشین لباسشوئی هم خیلی مفید هست

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی - پکیج، کولر گازی

فیلتر پلی پروپیلن : قابلیت حذف کلیه رسوبات، شن و ماسه، گل و لای، زنگ زدگی لوله ها، لجن، ذرات معلق تا دقت 5 میکرون. . آرسنیک، کلر، مواد سمی حاصل از آفت کشها، زنگ زدگی لوله ها، رسوبات و املاح مضر، گل ولای، شن و ماسه، رنگ، بو و طعم بد آب به خاطر استفاده از تمام فیلترهای دقیق با آخرین تکنولوی در دستگاه تصفیه آب خانگی.

خرید ماسه شور ، تیکنر ، ویبراتوری خشک کن و قطعات و لوازم ماسه شور .

14 آوريل 2018 . در اين دستگاه محصولات تاسيسات سنگ شكن پس از سرند شدن به همراه آب وارد دستگاه شده و درحين چرخش دستگاه همه گل و لاي و آلودگي ها تفكيك و شسته مي شوند و سپس آب از مـحصول نهايي دستـگاه . تیکنر حوضچه ایست که با استفاده از نیروی گرانش و گریز از مرکز باعث جداسازی شن، ماسه و سایر مواد جامد از آب می شود.

دستگاه تصفیه آب سافت واترتوربینی 6 مرحله ای – فیلتر یخچال .

دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای خانگی سافت واتر با سیستم تصفیه توربینی(UF). قیمت : تومان ۲۸۰۰۰۰. برند سافت واتر SOFT WATER کد: ۲۹U1. در طی شش مرحله توسط شش فیلتر به روش فیلتراسیون اب را تصفیه میکند. (ساخت کشور تایوان – طراحی آمریکا). روش تصفیه به صورت توربینی بدون برق و بدون مخزن کم جا و قابل.

دستگاه را به شن و ماسه جداگانه و گل و لای,

ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻳﺰﻱ ﺑﺮﺍﻱ ﺣﻔﻆ ﻭ ﻣﺮﻣﺖ ﺩﺭ ﻛﺎﻭﺵ ﻫﺎﻱ ﺑ

9 ا کتبر 2013 . 2ﻣﻔﺎﻫﻴﻢ ﻣﺘﻔﺎﻭﺗﻲ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺑﺮ ﻣﻲ ﮔﻴﺮﺩ؛ ﺍﻳﻦ ﻋﺒﺎﺭﺕ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺣﻔﻆ ﻭ ﻣﺮﻣﺖ ﻭ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭﻱ ﻳﻚ ﻣﺤﻮﻃﻪ ﺑﺎﺳﺘﺎﻥ ﺷﻨﺎﺧﺘﻲ 1 ﻋﺒﺎﺭﺕ ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ ﺑﺎﺳﺘﺎﻥ ﺷﻨﺎﺳﻲ . ﻟﻴﻜﻦ ﻋﻤﻠﻴﺎﺕ ﺩﺭﻣﺎﻧﻲ ﻭ ﻧﺠﺎﺕ ﺑﺨﺸﻲ ﻳﺎﻓﺘﻪ ﻫﺎﻱ .. ﻣﺮﻣﺖ ﻣﺤﻮﻃﻪ، ﺁﺛﺎﺭ ﻭ ﻳﺎﻓﺘﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺟﺪﺍﮔﺎﻧﻪ ﺍﺯ ﺑﻮﺩﺟﻪ ﻛﻞ ﺣﻔﺎﺭﻱ. ﺗﺎﻣﻴﻦ ﮔﺮﺩﺩ. ﺩﺭ ﺑﻨﺪ 21 ﺍﺯ ﺗﻮﺻﻴﻪ ﻧﺎﻣﻪ 1956 .. ﺑﺎ ﺭﺳﻮﺑﺎﺕ ﻭ ﮔﻞ ﻭ ﻻﻱ ﭘﻮﺷﻴﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻫﺮ ﺗﻜﺎﻥ ﻧﺎﺑﺠﺎ ﻣﻤﻜﻦ ﺍﺳﺖ. ﻣﺘﻼﺷﻲ ﺷﻮﻧﺪ. ﺑﺨﺼﻮﺹ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺍﻳﻦ ﺍﻣﺮ ﺑﻴﺸﺘﺮ.

نگهداری از خودرو - مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی - دانشگاه علوم .

در سال ۲۰۱۰ شمار اتومبیل‌های فعال در سراسر جهان از رقم ۱ میلیارد خودرو عبور کرد، که نسبت به سال ۱۹۸۶ که شمار آنها ۵۰۰ میلیون دستگاه بود، به میزان دو برابر ... چراکه گل و لاي با شن و ماسه و نمک پاشیده شده به روي جاده مخلوط شده و به قسمت هاي زیرین خودرو چسبیده و به سرعت باعث زنگ زدگی و سپس پوسیدگی کف اتومبیل می شود.

دستگاه تصفیه اب صنعتی سیار

این دستگاه قابلیت شرب کردن هرنوع آبی را دارد و میتوانید آلودگی های از قبیل، انواع باکتریها، میکروب ها، نیترات، نیتریت، شوری آب، لجن، گل و لای و . را حذف کرده و آماده برای شرب نماید. همچنین دارای سیستم ضدعفونی و دو عدد واحد اضطراری سیستم کلر زن و دستگاه تزریق ازن را نیز بصورت جداگانه همراه دارد تا در مواقع اضطرای بتواید.

Pre:مناطق استفاده از دستگاه های سنگ شکن ضربه
Next:فن آوری مورد استفاده برای سخت کار کردن ادویه جات ترشی جات

بیشتر محصولات


Top