نتایج اسمک دان کین له تلاش اورتن برای بازپرداخت


نوشته شده در September 26, 2018رندی اورتن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاداورتن سپس یک کوپی از مجله اسمکدان درست کرد که روی جلد آن تصویر آندرتیکر (The Undertaker) و بالای آن پند گراهام نوشته شده بود، اورتن ادعا کرد که او خودش را جدای از ... در رسلمنیا در حالی که شیمس تلاش داشت با بیگ شو تگ کند ناگهان رندی اورتن با شیمس تگ کرد و وارد رینگ شد و در حالی که آمده اجرا کردن حرکت RKO روی دین.نتایج اسمک دان کین له تلاش اورتن برای بازپرداخت,درگیری اعضای اسمکدان لایو و اعضای راو - آپارات24 ا کتبر 2017 . MAHDI 114 عالیه حتما ببینید درگیری اعضای اسمکدان لایو و اعضای راو کشتی کج , MAHDI 114.


درخواست نقل قول


رندی اورتن - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

اورتن سپس یک کوپی از مجله اسمکدان درست کرد که روی جلد آن تصویر آندرتیکر (The Undertaker) و بالای آن پند گراهام نوشته شده بود، اورتن ادعا کرد که او خودش را جدای از ... در رسلمنیا در حالی که شیمس تلاش داشت با بیگ شو تگ کند ناگهان رندی اورتن با شیمس تگ کرد و وارد رینگ شد و در حالی که آمده اجرا کردن حرکت RKO روی دین.

آپارات - آندرتیکر

آندرتیکر و کین در مقابل وایت فامیلی سروایورسریز 2015 · رستلینگ ایران. 12,494 بازدید. -. 5 ماه پیش. 4:26 . کشتی کج اندر تیکر و کین درمقابل وایت فملی · aboilfzl. 21,112 بازدید. -. 3 ماه پیش. 0:9 . کانال کشتی کج مسابقه رندی اورتن و اندرتیکر هم اکنون. 10,612 بازدید. -. 3 ماه پیش. 0:13.

اخبار راو امشب برای 26 مارس 2018 - سی ام پانک نیوز

26 مارس 2018 . ماندی نایت راو امشب شوء راو ماقبل اخر رسلمنیا 34 خواهد بود که در سالن کوئیکن لاونس آرنا شهر کلیولند در ایالت اوهایو برگزار خواهد شد.از این رو پشنهاد میکنم از دستش ندین چون مسیر رسلمنیا در راو امشب به گام پایانی خودش نزدیک میشه و احتمالا مچ کارد برند قرمز برای بزرگترین اونت دنیای کشتی کج امشب تکمیل خواهد.

Pre:زغال سنگ خرد کن آسیاب گلوله
Next:قطعات اصلی رو در اختیار فرزند آسیاب

بیشتر محصولات


Top